معماری و دکوراسیون داخلی2020-02-09T10:54:14-01:00
 توضیحات اجمالی

گروه معماری و دکوراسیون داخلی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی در نظر دارد در راستای همگام سازی هر چه بیشتر دوره آموزشی خود با نیاز افراد و تسهیل شرایط ورود به بازار کار و با نگاه به دوره های آموزشی مشابه در مراکز علمیآموزشی روز دنیا، چارت درسی جدیدی را که زیر نظر متخصصان و اساتید مجربی تدوین شده است ارائه دهد.

در این چارت درسی سعی بر این بوده است که آموزش های کاربردی با محوریت مهارت افزایی و توجه به نیازهای روز بازار به فراگیران ارائه شود.

دروس ارائه شده در این دوره به نحوی تدوین شده است که علاوه بر دارا بودن پایه ی علمی (دانشگاهی)، ضعف های موجود در این مراکز را از جمله عدم توجه کافی به یادگیری مهارت و تمرکز بیش از اندازه بر مسائل تئوری پوشش دهد. بدیهیست که با توجه به برنامه ریزی دقیق صورت گرفته همه ی علاقمندان بدون توجه به دارا بودن دانش قبلی در این زمینه قادرند تا از آموزشها بهره مند شوند.

 
تفاوت معمار با دکوراتور داخلی

طراحان داخلی برنامه ریزی فضایی انجام می دهند و می توانند در طراحی و بازسازی فضای داخلی از طرح ریزی پلان طبقات تا انتخاب تمام اشیا و لوازم به افراد کمک کنند. این متخصصان تنها ظاهر فضا را بهتر نمی کنند بلکه عملکرد یک فضا نیز برای آنها حائز اهمیت است. طراحان داخلی معمولا با معماران و پیمانکاران همکاری می کنند تا بتوانند خواسته های کارفرما را برآورده کنند، حال ممکن است که پروژه طراحی مربوط به یک فضای مسکونی باشد یا یک اداره، یک هتل و یا هر فضای داخلی دیگر.

دکوراتورها در این زمینه شکل دادن به یک فضا و زیبا ساختن یک فضا عموما خیلی خوب عمی می کنند. آنها می توانند به کارفرما کمک کنند که سبک موردنظر خود را انتخاب کرده، در مورد پالت رنگی مورد نیاز تصمیم بگیرد و همینطور در خرید مبلمان و سایر لوازم موردنیاز نیز می توانند به کارفرمایان کمک کنند. آنها معمولا وارد پروژه هایی می شوند که یک فضا از پیش موجود است ولی نیاز به بهتر شدن و آراسته تر شدن دارد.

دکوراتورها معمولا با پیمانکاران و معماران همکاری نمی کنند چرا که هر نوع کار سازه ای پیش از اینکه آنها به پروژه وارد شوند تمام شده است. آنها معمولا با سازندگان مبلمان، تامین کنندگان پارچه و سایر افراد حرفه ای در صنایع مختلف وابسته به ساختمان همکاری می کنند.

اطلاعات دروس دوره

شرکت کنندگان این دوره 14 درس مختلف و در مجموع 42 واحد را در طی دوره می گذرانند.

دوره معماری و دکوراسیون داخلی در مجموع شامل سه ترم میباشد.

در این دوره علاوه بر آشنایی با اصول معماری داخلی با یادگیری دروس هنری با جنبه های دیگری از فعالیت های حوزه دکوراسیون داخلی آشنا می شوید

چارت درسی دوره معماری و دکوراسیون داخلی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی

آغاز ثبت نام ترم زمستان 

کلیه فراگیران می توانند از روز شنبه مورخ 7 دی ماه برای کلاسهای ترم زمستان اقدام نمایند 

نکات: 

کلیه کلاسهای ترم زمستان در واحد پارک وی برگزار خواهد شد 

جهت کسب اطلاعات می توانید از طریق تلگرام با شماره 09030683926 در ارتباط باشید

فراگیران با توجه به برنامه ارائه شده مخیر به انتخاب روز و ساعت کلاس می باشند

شماره تماس: 22665723 و 22665724

نشانی: خیابان ولی عصر، بالاتر از پارک وی، روبروی فرشته، بن بست توتیا

دوره ی دکوراسیون و طراحی داخلی

همین حالا ثبت نام کن!

ثبت نام دوره ها

بهشتی

خوش آمدید

ارتباط باما

  • آدرس شرکت
  • ۰۲۱-۲۳۴ ۳۴۶۷
  • support@yoursite.com