ساخت و طراحی جواهرات2020-02-09T10:52:09-01:00

طراحی و ساخت جواهرات

در راستای آموزش های کاربردی و تسهیل ورود فراگیران به بازار ، جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، اقدام به آموزش کسب و کارهایی می نماید که برای راه اندازی آنها نیازبه سرمایه اولیه  کمی بوده  و در فضاهای کم حتی، در گوشه ای از خانه هم قابل اجراست.

ساخت طلا و جواهرات

 امروزه جواهرسازی یکی ازپردرآمدترین مشاغل بشمار می آید وبا گذراندن دوره های آموزشی و کمی خلاقیت  می توان حتی درمنزل کسب درآمد نمود. تقریبا  زیورآلات تنها بازاریست که همیشه رو به پیشرفت است . جواهرسازی به ابزارآلات وتجهیزات کارگاهی آنچنانی ندارد، چون دراین کلاسها به  نحوه کار باکمترین امکانات نیز آموزش داده می شود.هنرجویان  پس ازگذراندن کلاسهای آموزش جواهرسازی (مقدماتی و پیشرفته) بسادگی “خود”  قادر خواهند بود، تمام کارهای موجود در بازار از جمله، کارهای خلاقانه یا تلفیقی شان را، مثل همه  کارهای پرفروش همچنین،  کارهای سفارشی خاص را،  تولید می کنند.  مزیت آموزش این مرکز آنجاست که فراگیران بجای فراگیری چند نوع کار خاص، انواع متفاوتی از مهارت ها را یاد گرفته و نیاز مهارتی برای بازاری با خواست های کارهای متنوع را تحت پوشش قرار می دهد. قابل ذکر است در هر جلسه فراگیر یک محصول را بصورت کامل، با راهنمایی استاد می سازد.

طراحی جواهرات

درسالهای اخیر، طراحی طلا وجواهر به یکی ازرشته های پرطرفدار وپردرآمد دانشجویان، شغل دومی ها، تبدیل شده است. بر خلاف برخی از رشته های فنی وهنری، برای طراحی طلا و جواهردستی و نرم افزاری(matrix  و Zbrush ) به کمترین وارزانترین ابزارها مانند مداد وکاغذ معمولی، مداد رنگی، آبرنگ و گواش  و یا یک کامپیوتر معمولی نیاز دارد. در این دوره، فراگیران به آن حد از مهارت می رسند که قادرشوند،  طرح هاي خودرا روي کاغذ یا نرم افزار به نحوی  پیاده کنند، تابعدا  بصورت دستی یابا ماشین از روی آنها،  تولید شود.

  • روش ایده پردازی و خلاقیت (آشنایی بامبانی ایده پردازی، فرم، خلاقیت واصول طراحی وساخت)

  • سایه پردازی طلا وجواهر بصورت سیاه وسفید (آموزش سایه پردازی سریع با تنالیته های سیاه وسفید برای سایه پردازی طلای مات وبراق، سطوح تخت، سطوح دامله، مروارید)

  • پرسپکتیو (آموزش ترسیم تمام جواهرات وفرم ها درپرسپکتیو وهمچنین روش ترسیم ساعت در پرسپکتیو وسایر مدل های انگشتر)

  • سه نما (آموزش ترسیم تمام جواهرات درسه نما برای انتقال بهتر مفهوم طرح به طراح سه بعدی و سازنده وبررسی فرم درنماهای مختلف)

  •  رنگ آمیزی طلا وجواهراصول دیزاین و ساخت رسم نشود نمی توان آنرا بعنوان طرح زیورآلات شناخت.

ثبت نام دوره
آموزش
پایان دوره

دوره ی ساخت و طراحی جواهرات    

همین حالا ثبت نام کن!

ثبت نام دوره ها

بهشتی

خوش آمدید

ارتباط باما

  • آدرس شرکت
  • ۰۲۱-۲۳۴ ۳۴۶۷
  • support@yoursite.com