دپارتمان طراحی لباس و مد

معرفی دپارتمان

دپارتمان مد و طراحی لباس جهاد دانشگاهی شهید بهشتی

با توجه به نیاز روز جامعه برای اشتغال زایی افراد دارای ذوق و استعداد هنری از یک طرف، و جایگاه زیبایی شناختی این حوزه از طرف دیگر، برگزاری دوره های آموزشی در زمینه طراحی لباس متاثر از نگرشهای فرهنگی – اجتماعی و مطابق با دانش روز دنیا ضروری به نظر می‌ر‌سد. معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی در این راستا با توجه به اصول آکادمیک، نیاز روز بازار، کاربردی بودن مطالب و جامعیت دروس اقدام به تدوین دوره های طراحی لباس نموده است. همچنین با تشکیل کادر مدرسان متخصص و با تجربه و تجهیز مراکز به کلیه لوازم و امکانات، اولین و قوی‌ترین واحد برگزار کننده این دوره می باشد.
با توجه به کاربردی بودن این دوره در پایان یک سال آموزش، هنرجو می‌تواند به عنوان طراح لباس و طراح دوخت فعالیت نماید، این رشته در حال حاضر شرایط شغلی مناسبی دارد بطوری که اکثر فارغ التحصیلان این مرکز می‌توانند برای تولید کننده ها و کارگاه های طراحی و دوخت ، مزونها و … یا یصورت مستقل و خودکفا طراحی لباس انجام دهند .
قابل ذکر است که بخشی از فراگیران پس از اتمام دوره ضمن دریافت کارنامه و گواهینامه معتبر و قابل ترجمه اقدام به ادامه تحصیل در این حوزه در دانشگاه ها و مدارس معتبر آموزش طراحی لباس در سایر کشورها می‌نمایند.

 

ثبت نام دوره های آموزشی دپارتمان مد و طراحی لباس

دوره های آموزشی آنلاین
دوره های آموزشی حضوری