دپارتمان گوهر شناسی

معرفی دوره گوهر شناسی و طراحی جواهر

ساخت و طراحی جواهرات هنوز هم یکی از پر سود ترین زمینه های شغلی به حساب می آید. در کنار ما از مبتدی تا پیشرفته مهارت کسب کنید و با کمی خلاقیت برند خود را توسعه دهید.
آموزش ساخت جواهرات در مجموعه جهاد دانشگاهی شهید بهشتی زیر نظر مجرب ترین اساتید این رشته به صورت نیمه خصوصی برگزار میشود. ما در مجموعه آموزشی کارگاهی مجهز با کلیه وسایل اصلی مورد نیاز که خرید آنها برای شروع یادگیری ساخت جواهرات ضروری نیست، در اختیار فراگیران خواهیم گذاشت.
هر یک از فراگیران با تهیه حداقل ابزار جهت کار فردی در منزل قادر به شروع فعالیت در این رشته می‌باشد. قابل ذکر است که به دلیل نیمه خصوصی بودن کلاس‌ها افراد به محض انجام ثبت نام قادر به شروع دوره خود خواهند بود و به همین دلیل افراد با سطوح مختلف مهارتی در کلاس حاضر می‌باشند و آموزش به صورت فرد به فرد و جلسه ای توسط استاد انجام خواهد گرفت. یکی از مزایای این روش مشاهده کار افراد در سطوح بالاتر، امکان رفع اشکال به کمک سایر افراد حاضر در کلاس و افزایش انگیزه جهت یادگیری هر چه بیشتر مطالب خواهد بود. در پایان دوره افزاد ضمن گرفتن مدرک معتبر و قابل ترجمه از جهاد دانشگاهی شهید بهشتی امکان فعالیت در کارگاه‌ها یا ورود به حوزه برندینگ با مشاوره استاد، شرکت در همایش ها و نمایشگاه های سالانه برگزار شده با همکاری اساتید و جهاد دانشگاهی شهید بهشتی را خواهند داشت.
دوره طراحی دستی طلا و جواهر
درسالهای اخیر، طراحی طلا وجواهر به یکی ازرشته های پرطرفدار وپردرآمد دانشجویان، شغل دومی ها، تبدیل شده است. بر خلاف برخی از رشته های فنی وهنری، برای طراحی طلا و جواهردستی و نرم افزاری(matrix و Zbrush ) به کمترین وارزانترین ابزارها مانند مداد وکاغذ معمولی، مداد رنگی، آبرنگ و گواش و یا یک کامپیوتر معمولی نیاز دارد. در این دوره، فراگیران به آن حد از مهارت می رسند که قادرشوند، طرح هاي خود را روي کاغذ یا نرم افزار به نحوی پیاده کنند، تابعدا بصورت دستی یابا ماشین از روی آنها، تولید شود.
این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.
همچنین این دوره به صورت آنلاین نبز برگزار می گردد.
در پایان دوره و پس از کسب قبولی، گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی با قابلیت ترجمه، به فراگیران اعطاء خواهد شد.

ثبت نام دوره های آموزشی دپارتمان گوهرشناسی

دوره های آموزشی آنلاین
دوره های آموزشی حضوری