گروه های آموزشی2019-11-19T04:12:19-01:00

مد و طراحی لباس

دوره آموزش طراحی لباس ، نکات مورد نیاز برای ارائه یک طراحی بی نقص را به شما می آموزد و از این طریق می توانید طراحی مد و لباس را با سبکی منحصر به فرد انجام دهید.
بنابراین برای کشیدن طرح ، حتما نباید یک طراح حرفه ای باشید، بلکه در صورتی که دوره طراحی لباس را با موفقیت سپری کنید، می توانید یک دیزاین ویژه و عالی را متناسب با هدف خود ایجاد کرده و از این طریق مشتریان و علاقمندان زیادی را برای طرح های خود داشته باشید.

برای آموزش طراحی لباس، در ابتدا باید امکانات و ابزارهای مورد نیاز برای طراحی را تهیه کرده و سپس با استفاده از مهارت آموزی در کلاس های طراحی لباس ، طرح و ایده های ذهنی در رابطه با طراحی لباس را ارائه داده و آن ها را بر روی کاغذ ترسیم کنید.

با استفاده از همین ایده های اولیه، الگوی مناسب را بکشید و از روی آن شروع به دوخت لباس کرده و یا طرح مورد نظر را برای تولید کنندگان پوشاک ارسال کنید و
در مرحله آخر از طریق فروش طرح های خلاقانه و ابتکاری خود به کسب درآمد بپرداید.

اطلاعات بیشتر

زبان های خارجه

ارائه و گسترش دوره های آموزشی برای گروههای سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه از عمده فعالیتهای دپارتمان زبانهای خارجی می باشد.
دپارتمان زبان های خارجه دارای گروه های آموزشی متنوع با اساتید مجرب میباشد.
گروه های آموزشی این دپارتمان عبارتند از: ایلتس ، آلمانی ، MSRT ، ترمیک زبان انگلیسی ، EPT و CLC .
اطلاعات بیشتر

معماری و دکوراسیون داخلی

گروه معماری و دکوراسیون داخلی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی در نظر دارد در راستای همگام سازی هر چه بیشتر دوره آموزشی خود با نیاز افراد و تسهیل شرایط ورود به بازار کار و با نگاه به دوره های آموزشی مشابه در مراکز علمی-آموزشی روز دنیا، چارت درسی جدیدی را که زیر نظر متخصصان و اساتید مجربی تدوین شده است ارائه دهد.
اطلاعات بیشتر

ساخت و طراحی جواهرات

 امروزه جواهرسازی یکی ازپردرآمدترین مشاغل بشمار می آید وبا گذراندن دوره های آموزشی و کمی خلاقیت  می توان حتی درمنزل کسب درآمد نمود. تقریبا  زیورآلات تنها بازاریست که همیشه رو به پیشرفت است . جواهرسازی به ابزارآلات وتجهیزات کارگاهی آنچنانی ندارد، چون دراین کلاسها به  نحوه کار باکمترین امکانات نیز آموزش داده می شود.هنرجویان  پس ازگذراندن کلاسهای آموزش جواهرسازی (مقدماتی و پیشرفته) بسادگی “خود”  قادر خواهند بود، تمام کارهای موجود در بازار از جمله، کارهای خلاقانه یا تلفیقی شان را، مثل همه  کارهای پرفروش همچنین،  کارهای سفارشی خاص را،  تولید می کنند.  مزیت آموزش این مرکز آنجاست که فراگیران بجای فراگیری چند نوع کار خاص، انواع متفاوتی از مهارت ها را یاد گرفته و نیاز مهارتی برای بازاری با خواست های کارهای متنوع را تحت پوشش قرار می دهد. قابل ذکر است در هر جلسه فراگیر یک محصول را بصورت کامل، با راهنمایی استاد می سازد.
اطلاعات بیشتر

گوهرشناسی و فروشندگی حرفه ای

در راستای آموزش های کاربردی که قابلیت بهره برداری سریع  داشته باشد، جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، اقدام به آموزش حرفه گوهرشناسی کاربردی  نموده که برای راه اندازی کسب و کار آن، نیاز به سرمایه اولیه ندارد و تنها داشتن شناخت عملی کفایت خواهد نمود. در پایان دوره فراگیران، اگرچه کار با انواع مختلف دستگاه های این رشته را در طول دوره، یاد می گیرند، ولی به آن حد از توانایی می رسند که قادر خواهند بود که بدون استفاده از دستگاه هم، به شناسایی گوهرسنگ ها، بپردازند. قابل ذکر است که هدف آموزش فقط شناسایی انواع سنگ ها نیست، گوهرشناس باید به سطح مهارتی برسد که بتواند گوهرها را درجه بندی نموده و گوهرها را ارزشگذاری کند.
اطلاعات بیشتر

کامپیوتر و IT

کامپیوتر و IT امروزه جزو پرطرفدارترین و در عین حال جذاب ترین مباحثی میباشد که میتوانید آن را یاد بگیرید، شاید بد نباشد بدانید پر درآمدترین مشاغل دنیا نیز در همین حوزه هستند، اگر نگاهی به لیست ثروتمندترین افراد جهان نیز داشته باشید مطمئنا خودتان به این موضوع پی خواهید برد، پس چندان بی ارتباط نیست که بسیاری از افراد به این حرفه علاقه‌مند شوند، از نظر بازار کار هم در خارج از کشور جزو بهترین رشته ها میباشد و هم در داخل کشور از بازار کار بسیار خوبی برخوردار میباشد.
اطلاعات بیشتر

بهشتی

خوش آمدید

ارتباط باما

  • آدرس شرکت
  • ۰۲۱-۲۳۴ ۳۴۶۷
  • support@yoursite.com