نمایش دادن همه 5 نتیجه

آموزش تحلیل تکنیکال بورس صفر تا صد

بدون امتیاز 0 رای

سرمایه گذاری یکی از مهم ترین کارهاییست که ما در زندگی انجام می دهیم. در واقع ما تلاش می کنیم، با سرمایه گذاری، آینده ای بهتر برای خودمان رقم بزنیم. بازار بورس و اوراق بهادار یکی از بهترین مکان ها، برای سرمایه گذاری می باشد. در واقع در این بازار شما به روش های مختلف شروع به سرمایه گذاری می کنید.

۳۰
0
1,200,000 1,000,000 تومان

دوره آموزشی تزئینات لباس

بدون امتیاز 0 رای

این روزها مردم برای خرید لباس، پارچه، کیف و کفش سراغ کالاهایی می‌روند که متفاوت و هنرمندانه باشد. کالاهایی که هنر دست هستند و با خلاقیت و ایده‌های متفاوت درست شده ­اند. تزیینات بخشی قابل توجه از لباس بوده و طراحی تزیینی یا دکوراتیو بخش الحاقی و تکمیلی طراحی لباس است. این بخش باید متناسب با ساختار و نیز جنس لباس طراحی شود.

۴۰
0
2,000,000 تومان

آموزش نرم افزار Marvelous

بدون امتیاز 0 رای

نرم افزار مارولس یکی از بهترین نرم افزار های طراحی لباس و الگوسازی مجازی لباس است که ابرازهایی را برای شما فراهم می نماید تا بدون استفاده از سایر نرم افزار های کد،بتوانید نرم افزارها و الگو های مدرن لباس را به صورتی منحصر به فرد خلق کنید.

۴۰
0
1,000,000 تومان

آموزش نرم افزار Gemini

بدون امتیاز 0 رای

محصولى جامع به‌منظور طراحى دقیق، سریع و بدون خطاى الگو مطابق با خواست تولیدکنندگان پوشاک مى‌باشد. با استفاده از این نرم‌افزار، طراحان لباس و الگو مى‌توانند مطابق با متد دلخواه خود و بدون محدودیت، الگوى موردنظر را طراحى نموده، سپس با استفاده از جداول استاندارد سایز موجود در آرشیو نرم‌افزار یا با بهره‌گیرى از جداول مورد تأیید خود که به نرم‌افزار افزوده مى‌شود، الگو را سایزبندى نمایند.

۴۰
0
1,000,000 تومان

دوره آموزشی مد و طراحی لباس

بدون امتیاز 0 رای

طراحی مد و لباس، هنر استفاده از زیبایی ها، خلاقیت های فردی، شناخت دقیق رنگ ها متناسب با آداب و رسوم هر ملیت است. توجه به پوشش و ظاهری آراسته و مناسب، همواره مورد اهمیت افراد یک جامعه بوده است و هنر طراحی لباس و مد یکی از مشاغل مهم هر کشوری به حساب می آید.

۶۲۰
0
18,000,000 تومان